Резултати такмичења 2019/2020.

Наши успеси

СРПСКИ ЈЕЗИК

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК
ШПАНСКИ ЈЕЗИК
МАТЕМАТИКА
  1. Игор Ђорђевић 3/2 – 2. место (општински ниво)
  2. Михаило Ћосовић 3/2 – 2. место (општински ниво)
  3. Вељко Петровић 3/2 – 2. место (општински ниво)
  4. Сара Марковић 3/1 – 2. место (општински ниво)
  5. Василије Анић 3/2 – 3. место (општински ниво)
  6. Даница Михајловић 3/2 – 3. место (општински ниво)
  7. Михаило Гавриловић 3/2 – 3. место (општински ниво)
  8. Лазар Живковић 3/2 – 3. место (општински ниво)
  9. Павле Елез 4/3 – 1. место (општински ниво)
  10. Емилија Марковић 4/3 – 1. место (општински ниво)
  11. Аница Милијановић 4/3 – 1. место (општински ниво)
  12. Филип Петровић 4/3 – 1. место (општински ниво)
  13. Урош Живковић 4/1 – 2. место (општински ниво)
  14. Павле Радојичић 4/1 – 2. место (општински ниво)
  15. Борис Ћаласан 4/3 – 2. место (општински ниво)
  16. Константин Пчећић 4/1 – 2. место (општински ниво)
  17. Ана Бајц 4/2 – 2. место (општински ниво)
  18. Лука Булатовић 4/3- 2. место (општински ниво)
  19. Јелена Дума 4/3- 2. место (општински ниво)
  20. Ива Лазаревић 4/3- 2. место (општински ниво)
  21. Дуња Стевановић 4/3- 2. место (општински ниво)
  22. Вукашин Филиповић 4/1- 2. место (општински ниво)
  23. Иван Луковић 4/3- 3. место (општински ниво)
  24. Вук Пантелић 4/3- 3. место (општински ниво)
  25. Анастасија Ховорка 4/2- 3. место (општински ниво)
  26. Дуња Лакић 4/3- 3. место (општински ниво)
  27. Стефан Ранковић 4/3- 3. место (општински ниво)
  28. Ачександар Проким 4/2- 3. место (општински ниво)
  29. Јован Анђелић 4/3- 3. место (општински ниво)
  30. Трифун Филиповић 4/2- ПОХВАЛА (општински ниво)
  31. Борис Скалоњић 4/1- ПОХВАЛА (општински ниво)
  32. Елена Ховорка 4/3- ПОХВАЛА (општински ниво)
  33. Селена Марићевић 4/3- ПОХВАЛА (општински ниво)
  34. Вук Стевановић 4/3- ПОХВАЛА (општински ниво)
  35. Даница Гавриловић 3/3 – 3. место (општински ниво)
  36. Тадија Филиповић 5. разред – 1. место (општински ниво)
  37. Војин Петровћ 5. разред – 2. место (општински ниво)
  38. Михаило Ђокић 5. разред – 3. место (општински ниво)
  39. Ива Стојић 5. разред – 3. место (општински ниво)
  40. Софија Аврамовић 5. разред – ПОХВАЛА (општински ниво)
  41. Вељко Ратковић 5. разред – ПОХВАЛА (општински ниво)
  42. Лана Паповић 6. разред – 1. место (општински ниво)
  43. Павле Димитријевић 6. разред – 3. место (општински ниво)
  44. Теодора Гавриловић 6. разред – ПОХВАЛА (општински ниво)
  45. Немања Лазовић 6. разред – ПОХВАЛА (општински ниво)
  46. Василије Рончевић 7. разред – 1. место (општински ниво)
  47. Корнелија Плећић 7. разред – 2. место (општински ниво)
  48. Александар Глигоријевић 7. разред – 2. место (општински ниво)
  49. Александра Ћаласан 7. разред – 3. место (општински ниво)
  50. Катарина Симоновић 7. разред – 3. место (општински ниво)
  51. Теодора Лазаревић 8. разред – ПОХВАЛА (општински ниво)
  52. Јанко Ђпрђевић 8. разред – ПОХВАЛА (општински ниво)

 

“АРХИМЕДЕС” – МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР 2020.
КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА

Кенгур без граница

ФИЗИКА

ХЕМИЈАе)
БИОЛОГИЈА
ГЕОГРАФИЈА
ИСТОРИЈА
ЖЕНСКА ОДБОЈКАШКА ЕКИПА

Општинско такмичење – II место

ЖЕНСКА ФУДБАЛСКА ЕКИПА
МУШКА ФУДБАЛСКА ЕКИПА
ЖЕНСКА РУКОМЕТНА ЕКИПА
МУШКА ОДБОЈКАШКА ЕКИПА

Општинско такмичење – II место

МУШКА КОШАРКАШКА ЕКИПА
ЖЕНСКА КОШАРКАШКА ЕКИПА
ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ
ШАХ

Ostavite komentar