Резултати такмичења 2015/16.

Наши успеси Успеси на такмичењима, добра постигнућа из наставних предмета и завршног испита, разноврсна понуда и укљученост ученика у ваннаставне активности, су нешто по чему је ОШ „Светолик Ранковић“ препознатљива и цењена у региону и шире.

И ове школске године ученици настављају са овом традицијом. Уз пуну подршку наставника и родитеља, неизмеран рад и залагање, постигли су резултате који су достојни дивљења. Данас смо се окупили да прославимо овај успех и јавно похвалимо и захвалимо се онима на које смо веома поносни.

СРПСКИ ЈЕЗИК

 КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Николија Топаловић 7 -  I место (општинско такмичење)

Емилија Величковић 7 -  II место (општинско такмичење)

Марија Бошковић 7 -  II место (општинско такмичење)

Александар Ђорђевић 7 -  II место (општинско такмичење)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Ивана Манојловић 8 – III место (општинско такмичење)

Лука Ристић 8 – III место (општинско такмичење)

Ђорђе Момчиловић 8 – III место (општинско такмичење)

ШПАНСКИ ЈЕЗИК

Ања Јаковљевић 8-1 – III место (општинско такмичење)

МАТЕМАТИКА

Јована Николић 3-2 - I место (општинско такмичење)

Василије Рончевић 3-3 - I место (општинско такмичење)

Корнелија Плећић 3-2 - II место (општинско такмичење)

Катарина Симоновић 3-2 - II место (општинско такмичење)

Емилија Стевановић 3-2 - II место (општинско такмичење)

Николина Ћеласан 3-1 - III место (општинско такмичење)

Јован Новаковић 4-3 – I место (општинско такмичење)

Кристијан Ђорђевић 4-1 – I место (општинско такмичење)

Теодора Лазаревић 4-3 – I место (општинско такмичење)

Димитрије Никић 4-2 – I место (општинско такмичење)

Марта Ванушић 4-3 – II место (општинско такмичење)

Јована Радојичић 4-2 – II место (општинско такмичење)

Павле Јовановић 4-3 – II место (општинско такмичење)

Јанко Ђорђевић 4-3 – II место (општинско такмичење)

Милош Максимовић  4-3 – III место (општинско такмичење)

Павле Јовановић 4-3 – III место (општинско такмичење)

Јанко Ђорђевић 4-3 – III место (општинско такмичење)

Милош Максимовић 4-3 – III место (општинско такмичење)

Марко Мирић 4-1 – похвала (општинско такмичење)

Јована Војводић 4-1 – похвала (општинско такмичење)

Вељко Божић 4-1 – похвала (општинско такмичење)

Видан Бајц 4-2 – похвала (општинско такмичење)

Софија Бојовић 4-3 – похвала (општинско такмичење)

Милица Радовановић 4-3 – похвала (општинско такмичење)

Мајра Ђокић 4-3 – похвала (општинско такмичење)

Урош Тасић 4-3 – похвала (општинско такмичење)

Петар Павловић 4-1 – похвала (општинско такмичење)

Филип Хочевар 4-2 – похвала (општинско такмичење)

Анђела Вукајловић 4-1 – похвала (општинско такмичење)

Љубица Милијановић 4-3 – похвала (општинско такмичење)

Сања Којић 5-2 – I место (општинско такмичење)

Сара Момчиловић 5-2 – I место (општинско такмичење)

Андреј Карадиновић 5- II место (општинско такмичење)

Марија Радусин 5 -  похвала (општинско такмичење)

Немања Петровић 5 -  похвала (општинско такмичење)

Маја Шкорић 6 -  I место (општинско такмичење)

Ања Важић 6 -  II место (општинско такмичење)

Михаило Радивојевић 6 -  III место (општинско такмичење)

Урош Цоловић 7- 3 – I место (општинско такмичење), I место (републичко такмичење)

Тамара Симић 7- 3- III место (општинско такмичење)

Младен Љубић 7 – III место (општинско такмичење)

Ђорђе Момчиловић 8-3 – III место (општинско такмичење)

 

“АРХИМЕДЕС” – МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР 2016. – II НАГРАДА

 

КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА

Кенгур без граница

ФИЗИКА

Маја Шкорић 6 -  I место (општинско такмичење)

Ања Важић 6 -  II место (општинско такмичење)

Урош Цоловић 7- 3 – I место (општинско такмичење)

Младен Љубић 7 - II место (општинско такмичење)

Ђорђе Момчиловић 8-3 – I место (општинско такмичење)

Јован Јаговљевић 8-1 - III место (општинско такмичење)

ХЕМИЈА

Тамара Симић 7 -  I место (општинско такмичење)

Мина Стојић 7 -  II место (општинско такмичење)

Катарина Шијак 7 -  II место (општинско такмичење)

Милица Милићевић 7 -  II место (општинско такмичење)

БИОЛОГИЈА

 

ГЕОГРАФИЈА

Емилија Вићентијевић 7 - II место (општинско такмичење)

Милош Ђерић 8 - III место (општинско такмичење)

ИСТОРИЈА

Лука Ристић 8 -  II место (општинско такмичење)

ЖЕНСКА ОДБОЈКАШКА ЕКИПА
ЖЕНСКА ФУДБАЛСКА ЕКИПА

I место (општинско такмичење)

III место (окружно такмичење)

Анастасија Анђелковић – најбољи голман

МУШКА ФУДБАЛСКА ЕКИПА

II место (општинско такмичење)

ЖЕНСКА РУКОМЕТНА ЕКИПА

I место (општинско такмичење)

Анђела Радуловић – најбољи играч

МУШКА ОДБОЈКАШКА ЕКИПА
МУШКА КОШАРКАШКА ЕКИПА

III место (општинско такмичење)

ЖЕНСКА КОШАРКАШКА ЕКИПА

III место (општинско такмичење)

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ
ШАХ
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ “ДАБАР”_РЕПУБЛИЧКИ НИВО 2016.

DSC04006

Сања Којић 5-2 – бронзано признање
Сара Момчиловић 5-2 – бронзано признање
Јеврем Бошковић 5-1 – бронзано признање
Ана Роган 5-2 – бронзано признање
Огњен Коричић 5-1- бронзано признање
Тијана Луковић 5-1- бронзано признање

Ostavite komentar