Резултати такмичења 2014/15.

Наши успеси Успеси на такмичењима, добра постигнућа из наставних предмета и завршног испита, разноврсна понуда и укљученост ученика у ваннаставне активности, су нешто по чему је ОШ „Светолик Ранковић“ препознатљива и цењена у региону и шире.

И ове школске године ученици настављају са овом традицијом. Уз пуну подршку наставника и родитеља, неизмеран рад и залагање, постигли су резултате који су достојни дивљења. Данас смо се окупили да прославимо овај успех и јавно похвалимо и захвалимо се онима на које смо веома поносни.

СРПСКИ ЈЕЗИК

Неда Јагодић 5-1-I место (општинско)

Ања Важић 5-1-II место (општинско)

Маја Шкорић 5-2-II место (општинско)

Ана Петровић 5-2-III место (општинско)

Даница Роган 6-2-I место (општинско)

Анђелија Бошковић 6-2-I место (општинско)

Катарина Шијак 6-2-I место (општинско)

Лидија Бојић 6-2-II место (општинско)

Анастасија Анђелковић 6-3-похвала (општинско)

Јована Плећковић 7-2-I место (општинско)

Александра Лаловић 7-2-I место (општинско)

Анђела Радуловић 7-3-I место (општинско)

Јана Ћировић 7-3-III место (општинско)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Ђорђе Ванушић 8-2-III место (општинско)

ШПАНСКИ ЈЕЗИК

Тамара Берисавац  7-1-I место (општинско)

Николина Шкорић 8-2-III место (општинско)

spanski

МАТЕМАТИКА

Јована Новаковић  3-3-II место (општинско)

Теодора Лазаревић 3-3-II место (општинско)

Милош Максимовић 3-1-II место (општинско)

Кристијан Ђорђевић 3-1-III место (општинско)

Мајра Ђокић 3-3-III место (општинско)

Софија Бојовић 3-3-III место (општинско)

Димитрије Никић 3-2-III место (општинско)

Јанко Ђорђевић 3-3-похвала (општинско)

Љубица Милијановић 3-3-похвала (општинско)

Марта Ванушић 3-3-похвала (општинско)

Видан Бајц 3-2-похвала (општинско)

Сања Којић 4-2-I место (општинско), I место (окружно)

Коста Стојановић 4-2-I место (општинско)

Алекса Максимовић 4-2-II место (општинско), III место (окружно)

Михаило Максимовић 4-2-II место (општинско), III место (окружно)

Томислав поповић 4-3-III место (општинско)

Сара Момчиловић  4-3-III место (општинско), III место (окружно)

Немања Петровић  4-2-III место (општинско)

Марија радусин 4-2-III место (општинско)

Мина Брајовић 4-1-III место (општинско), I место (окружно)

Ива Јовановић 4-2-III место (општинско)

Ања Јоветић 4-3-III место (општинско), III место (окружно)

Андреј Карадиновић 4-2-похвала (општинско), III место (окружно)

Вукашин Ивковић 4-2-похвала (општинско)

Андријана Бјелетић 4-3-похвала (општинско)

Лазар Петровић 4-2-похвала (општинско)

Огњен Коричић 4-3-похвала (општинско)

Ања Важић 5-1-II место (општинско), похвала (општинско)

Маја Шкорић 5-2-II место (општинско), I место (окружно)

Глорија Глигоријевић 5-3-похвала (општинско)

Михаило Радивојевић 5-3-похвала (општинско)

Урош Цоловић 6-3-I место (општинско), II место (окружно)

Тамара Симић 6-3-III место (општинско)

Катарина Шијак 6-2-похвала (општинско)

Младен Љубић 6-2-похвала (општинско)

Ђорђе Момчиловић 7-3-II место (општинско), похвала (окружно)

Лука Ристић 7-1-III место (општинско), III место (окружно)

Николина Шкорић 8-2-I место (општинско), II место (окружно)

Славица Митровић 8-1-II место (општинско), II место (окружно)

“АРХИМЕДЕС” – МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР 2015.

 

КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА

Кенгур без граница

ФИЗИКА

Младен Љубић 6-2, I место (општинско), III место (окружно)

Урош Цоловић  6-3, II место (општинско), II место (окружно)

Тамара Симић 6-3, похвала (општинско), похвала (окружно)

Коста Симић 6-3, похвала (општинско), похвала (окружно)

Ђорђе Момчиловић  7-3, III место (општинско), III место (окружно)

Јован Јаковљевић 7-1, похвала (општинско), II место (окружно)

Николина Шкорић 8-2, II место (окружно)

ХЕМИЈА

Јован Јаковљевић 7-1, III место (општинско)

БИОЛОГИЈА

ГЕОГРАФИЈА
ИСТОРИЈА

Михаило Радивојевић 5-2, I место (општинско)

Александра Плећевић 5-2, похвала (општинско)

Селена Мирић 5-2, похвала (општинско)

Лазар Рончевић 6-3, I место (општинско)

Николија Топаловић 6-1, II место (општинско)

Милица Милићевић 6-3, похвала (општинско)

Анастасија Анђелковић 6-3, похвала (општинско)

Емилија Величковић 6-2, похвала (општинско)

Лука Ристић 7-1, похвала (општинско)

Андрија Николић 7-3, похвала (општинско)

Никола Бојанић 7-2, похвала (општинско)

Јелена Савић 8-1, похвала (општинско)

ЖЕНСКА ОДБОЈКАШКА ЕКИПА

II место (општинско)

ЖЕНСКА РУКОМЕТНА ЕКИПА
МУШКА ОДБОЈКАШКА ЕКИПА

IV место (општинско)

ЖЕНСКА КОШАРКАШКА ЕКИПА

 Iместо (општинско)

МУШКА КОШАРКАШКА ЕКИПА

IIместо (општинско)

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Електротехника

Шта знаш о саобраћају
ШАХ
1. Ања Лазовић 5-2, I место (општинско)
2. Павле Илић 8-2, I место (општинско)
3. Ђорђе Мандић 8-2, II место (општинско)
4. Никола Николић 4-3, III место (општинско)
5. Невена Марковић 5-1, III место (општинско
РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ТАЛЕНТЕ
 

Ostavite komentar