Резултати такмичења 2013/14.

Наши успеси Успеси на такмичењима, добра постигнућа из наставних предмета и завршног испита, разноврсна понуда и укљученост ученика у ваннаставне активности, су нешто по чему је ОШ „Светолик Ранковић“ препознатљива и цењена у региону и шире.

И ове школске године ученици настављају са овом традицијом. Уз пуну подршку наставника и родитеља, неизмеран рад и залагање, постигли су резултате који су достојни дивљења. Данас смо се окупили да прославимо овај успех и јавно похвалимо и захвалимо се онима на које смо веома поносни.

СРПСКИ ЈЕЗИК

Катарина Шијак 5-2-I место (општинско), I место (окружно)

Сања Јанковић 5-1-I место (општинско), учешће (окружно)

Ађелија Бошковић 5-2-II место (општинско), I место (окружно)

Лидија Бојић 5-2-II место (општинско), учешће (окружно)

Тамара Павловић 5-1-III место (општинско), учешће (окружно)

Александра Лаловић 6-2-II место (општинско), учешће (окружно)

Анђела Радуловић 6-3-пласман (општинско), учешће (окружно)

Наталија Драгојевић 7-1-III место(општинско), II место (окружно), учешће (републичко)

Николина Шкорић 7-2-III место (општинско), учешће (окружно)

Славица Митровић 7-1-пласман (општинско), учешће (окружно)

ШПАНСКИ ЈЕЗИК

Јован Бошковић 8-3-I место (општинско), II место (окружно), III место (републичко)

spanski

МАТЕМАТИКА

Сања Којић 3-2-I место (општинско)

Ања Јоветић 3-3-I место (општинско)

Немања Петровић 3-2-I место (општинско)

Андреј Карадиновић 3-2-II место (општинско)

Огњен Несторовић 3-3-II место (општинско)

Коста Стојановић 3-2-II место (општинско)

Михаило Максимовић 3-2-II место (општинско)

Вукашин Ивковић 3-2-III место (општинско)

Алекса Максимовић 3-2-III место (општинско)

Томислав Поповић 3-3-III место (општинско)

Маја Шкорић 4-2-I место (општинско), I место (окружно)

Ања Важић 4-1-II место (општинско), III место (окружно)

Мина Ховорка 4-3-II место (општинско), учешће (окружно)

Алекса Гајић 4-3-II место (општинско), учешће (окружно)

Михаило Радивојевић 4-2-II место (општинско), III место (окружно)

Дамјан Дакић 4-3-III место (општинско), учешће (окружно)

Ђорђе Прокић 4-1-III место (општинско), учешће (окружно)

Андреј Хочевар 4-1-III место (општинско), учешће (окружно)

Наталија Ристић 4-3-пласман (општинско), похвала (окружно)

Глорија Глигоријевић 4-2-пласман (општинско), похвала (окружно)

Младен Љубић 5-2-I (општинско), похвала (окружно)

Урош Цоловић 5-3-I место (општинско), I место (окружно)

Тамара Симић 5-3-II место (општинско), учешће (окружно)

Катарина Шијак 5-2-II место (општинско), II место (окружно)

Дамјан Радисављевић 5-3-III место (општинско), учешће (окружно)

Лазар Рончевић 5-3-III место (општинско), учешће (окружно)

Даница Роган 5-2-III место (општинско), III место (окружно)

Коста Симић 5-3-пласман (општинско), III место (окружно)

Марија Бошковић 5-2-пласман (општинско), III место (окружно)

Ивона Паповић 5-3-пласман (општинско), учешће (окружно)

Стефан Илић 5-2-пласман (општинско), III место (окружно)

Ђорђе Момчиловић 6-3-III место (општинско), II место (окружно), учешће (републичко)

Лука Ристић 6-1-II место (општинско), II место (окружно), учешће (републичко)

Милош Ђерић 6-3-пласман (општинско), учешће (окружно)

Јован Јаковљевић 6-1-пласман (општинско), учешће (окружно)

Алекса Дамњановић 6-3-пласман (општинско), учешће (окружно)

Николина Шкорић 7-2-I место (општинско), I место (окружно), учешће (републичко)

Славица Митровић 7-1-II место (општинско), II место (окружно), похвала (републичко)

“АРХИМЕДЕС” – МАТЕМАТИЧКИ ТУРНИР 2014. – II НАГРАДА

IV разред 90 поена (екипно)

Маја Шкорић –  3. место (појединачно)

V разред 74 поена (екипно)

Урош Цоловић – похвала (појединачно)

VI разред 88 поена (екипно)

Ђорђе Момчиловић -  3. место (појединачно)

VII разред 79 поена (екипно)

Николина Шкорић -  похвала (појединачно)

VIII разред 68 поена (екипно)

Матија Бошковић

КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА

Кенгур без граница

Кристијан Ђорђевић 2 – ПОХВАЛА

Теодора Лазаревић 2 – ПОХВАЛА

Сара Момчиловић 3 – II МЕСТО

Андреј Карадиновић 3 – ПОХВАЛА

Сања Којић 3- ПОХВАЛА

Тијана Луковић 3- ПОХВАЛА

Маја Шкорић 4 – ПОХВАЛА

Младен Љубић 5- II МЕСТО

Тамара Симић 5 – ПОХВАЛА

Урош Цоловић 5 – ПОХВАЛА

Ђорђе Момчиловић 6- ПОХВАЛА

Николина Шкорић 7 – ПОХВАЛА

ФИЗИКА

Млади физичари

Ђорђе Момчиловић 6-3, II место (општинско), I место (окружно), III место (похвала)

Јован Јаковљевић 6-1, III место (општинско), III место (окружно)

Николина Шкорић 7-2, I место (општинско), I место (окружно), II место (републичко)

Уро Радуловић 7-1, пласман

Матија Бошковић 7-1, I место (општинско), III место (окружно), учешће (републичко)

ХЕМИЈА

Јелица Вукић 7-1, II место (општинско), I место (окружно)

Славица Митровић 7-1, II место (општинско)

Антонина Туцаковић 7-1, II место (општинско), учешће (окружно)

БИОЛОГИЈА

Анђелија Бошковић 5-2, I место (општинско), учешће (окружно)

Даница Роган 5-2, II место (општинско), III место (окружно)

Тамара Симић 5-3, II место (општинско), учешће (окружно)

Катарина Шијак 5-2, II место (општинско)

Анастасија Анђелковић 5-3, III место (општинско)

Лидија Бојић 5-2, III место (општинско)

Александра Новаковић 5-3, III место (општинско)

Јован Јаковљевић 6-1, II место (општинско), II место (окружно)

Виктор Видаковић 6-1, III место (општинско)

Лола Плећевић 6-1, III место (општинско)

Миља Милић 6-1, III место (општинско)

ГЕОГРАФИЈА

Миленко Бошковић 8, III место (општинско)

ИСТОРИЈА

Лазар Рончевић 5-3, III место (општинско)

Андрија Николић 6-3, II место (општинско)

Никола Бојанић 6-2, III место (општинско)

Александра Недељковић 7-2, III место (општинско)

ЖЕНСКА ОДБОЈКАШКА ЕКИПА

I место (општинско), II место (окружно), I награда мини лиге “Волим Аранђеловац)

1. Николић Јулија (капитен) 8-1
2. Максимовић Јелена 8-3
3. Аксић Сара 8-2
4. Стојановић Ксенија 8-3
5. Петровић Ивана 7-1
6. Митровић Славица 8-2
7. Јовановић Ивана 6-3
8.Васиљевић Магдалена 6-1
9.Плећевић Лола 6-1
10.Јаковљевић Ања 5-2
11. Бојић Лидија
ЖЕНСКА РУКОМЕТНА ЕКИПА

II место (општинско)

1. Тамара Прековић 7-2
2. Бојана Догањић 7-2
3. Анђела Радуловић 6-3
4. Јована Јеремић 5-1
5. Сунчица Бацић 7-2
6. Сара Аксић 7-2
7. Анђела Нећак 7-2
8.Николина Павловић 6-1
9.Анђела Павловић 7-2
МУШКА ОДБОЈКАШКА ЕКИПА

II место (општинско)

1. Бошковић Миленко 8-1
2. Ловре Веселко 8-1
3. Аврамовић Урош 8-2
4. Бакић Александар 8-3
5. Јаковљевић Јован 8-3
6. Митић Ђорђе 8-3
7. Радисављевић Огњен 8-3
8.Точиловац Дарко 8-3
9.Швабић Драговић Никола 8-3

МУШКА КОШАРКАШКА ЕКИПА

I место (општинско), I место (окружно), учешће (међународно), IV награда Мини лиге “Волим Аранђеловац)

1. Ловре Веселко 8-1
2. Аврамовић Урош 8-2
3. Јаковљевић Јован 8-3
4 .Стојичков Урош 7-1
5. Мирковић Александар 7-1
6. Вељовић Јеврем 7-1
7. Дума Петар 7-1
8.Чолић Ђорђе 7-2
9. Мандић Ђорђе 7-2
10.Савић Костадин 7-2
11. Павле Илић 7-2
ЖЕНСКА ФУДБАЛСКА ЕКИПА

I место (општинско)

1. Јовичић Теодора 8-3
2. Прековић Ивана 8-3
3. Петровић Ивана 8-3
4. Фишековић Јована 8-3
5. Плећковић Ивана 8-3
6. Прековић Тамара 7-2
7. Нећак Анђела 7-2
8. Догањић Бојана 7-2
9. Јеремић Јована 5-1
ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Електротехника

Никола Ђурковић 8-1, I место
Шта знаш о саобраћају
Екипно (5.-8.) – учешће
ШАХ
I место (општинско)
1. Цоловић Урош
2. Савић Огњен
3. Илић Павле
4. Мандић Ђорђе
5. Лазовић Марко
6. Петронијевић Лука
7. Лазовић Ања
8. Марковић Невена
ПРОГРАМЕР ЈУНИОР 2014.
Програмер јуниор 2014
Бојана Догањић 7-2 – финалиста
Никола Тодоровић 6-1 – финалиста
РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ТАЛЕНТЕ
Регионалана смотра
Хемија:
Наталија Мрдовић
Александар Бакић
Антонина Туцаковић
Драган Жужа
Математика:
Славица Митровић
Ђорђе Чолић
Анђела Павловић
Физика:
Матија Бошковић
Николина Шкорић
Републичка смотра
Математика:
Славица Митровић
Физика:
Матија Бошковић

 

Ostavite komentar