Резултати такмичења 2007/08.

pehar2Резултати наших ученика на такмичењима из свих предмета у школској  2007/08. години.  И ове године су наши ученици показали завидно знање из датих области.

Математика

a

Општинско такмичење

III разред, Учитељи: Весна Миловановић, Јасмина Мићић, Снежана Ћосић

  1. награда – Стефан Тмушић, Бојан Шиник
  2. награда – Урош Чампарr, Јован Шиник, Реља вукић, Стеван Вукосављевић, Александар Огаревић, Бојан Перишић
  3. награда – Филип Лукић, Огњен Илић, Катарина Прековић

учешће – катарина Брелетић, Александар Арсић

IV разред, Учитељи: Мирјана Тошић, Дубравка Лекић, Милица Перкић

  1. награда – Вук Величковић, Ксенија Ћираковић, Ана Карадиновић, Немања Сворцан, Катарина Станковић
  2. награда – Марко Марковић, Немања Вулетић, Софија Ранковић
  3. награда – Кристина Кандић

V разред, Наставниk: Светлана Поповић

  1. награда – Јован Дума
  2. награда – Јован Величковић
  3. награда – Димитрије Поповић

VI разред, Наставник: Виолета Ђорђевић

  1. награда – /
  2. награда – Тамара Јовићевић
  3. награда – Нина Радојичић

VII разред, Наставник: Славко Вуковић

  1. награда – Алекса Митровић

VIII разред, Наставник: Светлана Поповић

  1. награда – Милица Јовановић, Јелена Павловић, Ана Радојичић
  2. награда – Маја Живковић, Никола Митровић
  3. награда – Жарко Сретеновић, Стефан Ђорђевић

a

Окружно такмичење

IVразред, Учитељи: Дубравка Лекић, Мирјана Тошић

  1. награда – Немања Вулетић
  2. награда – Ана Карадиновић, Немања Сворцан
  3. награда – Ксенија Ћираковић

V разред, Учитељи: Дубравка Лекић, Милица Перкић

похвала – Младен Степановић, Софија Ранковић, Кристина Кандић

VI разред, Наставник: Светлана Поповић

учешће – Јован Дума

VII разред, Наставник: Славко Вуковић

2. награда – Јовица Ћордаш
похвала – Алекса Митровић

VIII разред, Наставник: Светлана Поповић

похвала – Милица Јовановић

учешће – Стефан Ђорђевић, Јелена Павловић, Маја Живковић, Гордана Макљеновић, Никола Митровић, Драгана Живановић, Јелена Шегрт, Жарко Стевановић

a

Републичко такмичење

VII разред, Наставник: Славко Вуковић

учешће – Јовица Ћордаш

VIII разред, Наставник: Светлана Поповић

похвала – Ана Радојичић

b

Хемија

v

Општинско такмичење

VII разред, Наставниk: Милојка Ранковић

  1. награда – Јован Прокин
  2. награда – /
  3. награда – Кристина Васић, Лука Алексић, Нина Мићић, Огњен Марковић,Никола Милановић, Анђела Ђурић, Немања Јовановић

VIIIразред, Наставник: Милојка Ранковић

  1. награда – Ана Радојичић
  2. награда – Жарко Сретеновић, Никола Митровић
  3. награда – Стрефан Ђорђевић, Милица Јовановић

g

физика

t

Општинско такмичење

VI разред, Наставник: Савка Косић

учешће – Тамара Јовићевић, Нина Радојичић

VII разред, Наставник: Сава Илић

  1. награда – Јовица Ћордаш
  2. награда – /
  3. награда – Ивона Илић

учешће – Анђела Ђурић, Кристина Васић, Алекса Митровић, Нина Мићић, Никола Милановић, Немања Јовановић

VIII разред, Наставник: Савка Косић

  1. награда – Ана Радојичић
  2. награда – Маја Живковић
  3. награда – Милица Јовановић

учешће – Никола Митровић, Стефан Ђорђевић, Сандра Василијевић

v

Окружно и републичко такмичење

VIII разред, Наставник: Савка Косић

учешће – Милица Јовановић

r

Енглески језик

h

Окружно такмичење

VIII разред, Наставник: Ивана Љубенов

1. награда – Ана Радојичић

3. награда – Петар Кандић

r

Биологија

f

Општинско такмичење

VII разред, Наставник: Маријана Максимовић

2. награда – Маријана Миловановић

3. награда – Милан Сворцан, Драгана Весић

g

Републичко такмичење

VIII разред, Наставник: Маријана Максимовић

учешће – Јулија Јеремић

o

Географија

i

Општинско такмичење

VII разред, Наставник: Соња Павловић

2. награда – Димитрије Грујић, Александра Поповић, Марко Чајковић

l

Окружно такмичење

VII разред, Наставник: Соња Павловић

1. награда – Димитрије Грујић

3. награда – Александра Поповић, Марко Чајковић

h

Историја

f

Општинско такмичење

VI разред, Наставник: Светлана Јовановић

2. nagrada – Filip Milovanović

3. nagrada – Nikola Jovanović, Jovana Vulinović

VII разред, Наставникk: Светлана Јовановић

2. награда – Анђелка Батрићевић

3. награда – Зорица Ђуровић, Марко Чајковић, Лука Аксић, Милица Чорлија

VIII разред, Наставник: Сандра Перишић

2. награда – Стефан Ђорђевић, Жарко сретеновић

j

Српски језик

j

Општинско такмичењње

V разред, Наставник: Никола Настић

1. награда – Александра Чолић, Исидора Катанић

3. награда -Анђела Вучићевић

учешће – Александра Милићевић

VI разред, Наставник: Милица Алексић

3. награда – Тамара Јовићевић, Никола Јовановић

VII разред, Наставник: Милица Алексић

2. награда -Милан Сворцан

3. нагрда – Александар Тимотијевић

VIII разред, Наставник: Светлана Милошевић

3. награда -Ана Радојичић

учешће – Милица Јовановић, Сандра Василијевић, Јелена Павловић

h

Окружно такмичење

V разред, Наставник: Никола Настић

3. награда – Александра Чолић

VI razred, Nastavnik: Milica Aleksić

2. награда – Никола Јовановић

VIII разред, Наставник: Светлана Милошевић

2. награда – Ана Радојичић

g

Техничко образовање

j

Општинско такмичење

VIII разред, Наставник: Александар Крстић

1. награда – Лазар Симић, Страхиња Петковић

j

Окружно такмичење

VIII разред, Наставник: Александар Крстић

1. награда – Лазар Симић

2. награда – Страхиња Петковић

Ostavite komentar