ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА

Друго полугодиште почиње у понедељак, 18. јануара 2021. године, а настава за ученике основних  школа, одвијаће се по моделу који је примењиван од 1. септембра 2020. године.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја данас је послало обавештење школама, а поново је проследило и  стручна упутства за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основним и средњим школама, која је Кризни штаб усвојио 11. августа 2020. године.

Према овим упутствима, ученици од првог до четвртог разреда имаће свакодневну наставу у школи, у мањим групама, док ће старији основци наставу похађати наизменично, непосредно и на даљину, такође у мањим групама.

До петка, 15.1.2020. одељењске старешине ће послати ученицима и родитљима детаљна упуства за почетак другог полугодишта.

Свим ученицима и наставницима желимо срећан почетак другог полугодишта!

До петка, 15.1.2020. одељењске старешине ће послати ученицима и родитељима детаљна упуства за почетак другог полугодишта.

Свим ученицима и наставницима желимо срећан почетак другог полугодишта!

Документа можете погледати или скинути испод:
Организација образовно – васпитног рада основних школа – COVID – 19
Oрганизацијa и реализацијa образовно-васпитног рада у основној школи
Организовање наставе у другом полугодишту