УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ОШ “СВЕТОЛИК РАНКОВИЋ”

У први разред школске 2020/2021. године уписују се деца рођена од 1. марта 2013. до 1. марта 2014. године.
Упис почиње у среду, 1. априла 2020. године и обавља се електронским путем, тј.слањем поруке на имејл адресу стручних сарадника pedagog@svetolikrankovic.edu.rs

У наслову поруке је потребно уписати: УПИС У ПРВИ РАЗРЕД, а од података је потребно доставити следеће:

1. Име и презиме детета
  2. Датум и место рођења
  3. Адресу становања
  4. Презиме и име родитеља и њихови бројеви мобилних телефона.

Лекарски преглед и тестирања, који су неопходни за упис у школу и формирање одељења, биће померени.

П.С. Родитељи који су током радионица за предшколце већ пријавили своју децу за упис у први разред код психолога и педагога, не треба да шаљу поруку. Све родитеље ћемо од 1.априла звати телефоном како бисмо добили остале потребне информације.

БУДИТЕ НАМ ЗДРАВИ И ЧУВАЈТЕ СЕ!