Трибина “Мој радни век”

У петак, 6.10.2017. одржана је у школи трибина посвећена професионалној оријентацији ученика виших разреда, а у склопу обележавања Дечје недеље. Аутори су били ученици 7.разреда, чланови Ученичког парламента и новинарске секције. У гостимма су нам биле баке и деке наших ученика, који су нам причали о својим занимањима: Љубица Кандић, Милосав Гавриловић, Радиша Агатуновић и Будимка Роган. Они својим оптимизмом и вредноћом могу да послуже за пример својим унуцима и свима нама.
Баке које су дошле да причају о свом занимању се активно баве и поезијим и чланице су Књижевног клуба пензионера Аранђеловца. Прочитајте њихове песме, као и песму Вере Марковић, која је пре 3 године била наш гост на сличној трибини.