Обавештење за ученике петог разреда

 

     Дана 30.8.2015. године у просторијама ОШ “Светолик Ранковић”, одржано је извлачење одељења петог разреда од стране одељењских старешина. Извлачењу су присуствовали родитељи: Ирина Топаловић, Анђелина Туцаковић и Сања Петровић.
Спискове ученика можете пронаћи на улазним вратима школе и сајту школе.
Одељењске старешине ће сачекати и прозвати ученике петог разреда у уторак, 1.9.2015. у 7:45 испред ученичког улаза.


Честитамо вам почетак нове школске године и желимо вам пуно успеха!

 

Одељење 5/1

Страни језик- ШПАНСКИ

Одељењски старешина  –   Ивана Миленковић

1.      Бјелетић Андријана
2.      Благојевић Миња
3.      Божић Ђурђа
4.      Бошковић Јеврем
5.      Булатовић Анђела
6.      Васиљевић Марија
7.      Величковић Марко
8.      Драгаш Теодора
9.      Ђукић Александар
10.  Ђурић Ива
11.  Ђуровић Драган
12.  Змијањац Уна
13.  Јовановић Андреја
14.  Јоветић Ања
15.  Кикановић Огњен
16.  Коричић Огњен
17.  Лазић Миљана
18.  Луковић Тијана
19.  Манојловић Димитрије
20.  Марићевић Александра
21.  Миловановић Ивана
22.  Несторовић Огњен
23.  Пантелић Никола
24.  Петровић Лазар
25.  Поповић Томислав
26.  Симеуновић Маријана
27.  Тодоровић Анђела

 

Одељење 5/2

Страни језик- НЕМАЧКИ

Одељењски старешина – Маријана Милосављевић

1.      Белошевац  Катарина
2.      Видић Ђорђе
3.      Вучићевић Александра
4.      Гавриловић Павле
5.      Гајић Анђела
6.      Ђорђевић Александра
7.      Ивковић Вукашин
8.      Јеремић Милена
9.      Јовановић Катарина
10.  Јовановић Марија
11.  Јовичић Александар
12.  Којић Сања
13.  Максимовић Алекса
14.  Максимовић Михаило
15.  Милачић Николина
16.  Момчиловић Сара
17.  Павловић Анђелка
18.  Плећевић Ана
19.  Радусин Марија
20.  Роган Ана
21.  Савић Бојана
22.  Станић Невена
23.  Топаловић Емилија
24.  Чорлија Вељко
25.  Швабић Софија

Одељење 5/3

Страни језик- ШПАНСКИ ИЛИ НЕМАЧКИ

Одељењски старешина-  Дамир Скалоњић

1.      Брајовић Мина
2.      Васић Ива
3.      Величковић Павле
4.      Војчић Драгомир
5.      Вукосављевић Љубица
6.      Васиљевић Ана
7.      Вуковић Јулија
8.      Гавриловић Јована
9.      Ђекић Алекса
10.  Ђорђевић Михаило
11.  Живић Викторија
12.  Јовановић Ива
13.  Јовић Марија
14.  Карадиновић Андреј
15.  Ковачевић Зоран
16.  Ковачевић Тијана
17.  Конџуловић Јован
18.  Комненовић Давид
19.  Комненовић Теодора
20.  Костић Матија
21.  Лазаревић Марко
22.  Милићевић Љубица
23.  Никитовић Ана
24.  Никитовић Немања
25.  Николић Никола
26.  Петровић Немања
27.  Стојановић Коста
28.  Туцаковић Алексија
29.  Чорлија Исидора