Посета министра просвете

Дана 7.3.2014.године школу је посетио министар просвете, науке и технолошког развоја, проф.др Томислав Јовановић. Mинистар Јовановић је са ученицима и наставницима разговарао о начинима унапређивања квалитета образовања, као и о текућој проблематици у образовању, посебно о проблемима са којима се свакодневно сусрећу ученици и наставници. Говорећи о примени Стратегије развоја образовања до 2020. године, министар Јовановић је истакао да су „образовани људи покретачка снага друштва“ .

„Квалитет образовања је добар и систем образовања није толико лош, као што неки желе да га прикажу , али ми морамо стално да га унапређујемо и подижемо његов квалитет и учинити да образовање постане применљивије у пракси“.

IMG_20140307_094014 (1)