Окружно такмичење из физике

Дана 03.02.2014. године, одржано је окружно такмичење из физике у Крагујевцу. Наши ученици постигли су изванредне резултате и пласирали се на државно такмичење.

Ученик шестог разреда Ђорђе Момчиловић освојио је прво место са 94 бода а Јован Јаковљевић треће место са 73 бода.

Ученица седмог разреда Николина Шкорић освојила је прво место са максималних 100 бодова.

Ученик осмог разреда Матија Бошковић освојио је треће место са 67 бодова.

Такмичари који се нису пласирали на следећи ниво такмичења, добили су похвале.

Свим учесницима честитамо на постигнутим резултатима и желимо им пуно успеха на државном такмичењу.

1 komentar

1. Malo je dobiti samo pohvalu za takav rad i uspeh! Ovo mora ceo dan dan se “vrti” na naslovnim stranama novina, u vestima tz stanica! nemojte da dozvolite da se ovakav glas ne čuje dalje i više od on tuče o kojoj je brujala čitava Srbija.