Окружно такмичење из српског језика

Одржано Окружно такмичење из српског језика и културе изражавања

Rezultati Okruzno Srpski jezik

Детаљи

Објављено субота, 31 март 2012 18:52

Дана 31.марта 2012.године у основној школи „Светозар Марковић“ у Крагујевцу,  одржано је Окружно такмичење из српског језика и културе изражавања. Наши ученици постигли су запажене резултате у свим разредима. Освајањем неког од прва три места посебно су се истакли следећи ученици.

У петом разреду је то Наталија Драгојевић, одељење 5/1, на трећем месту са освојених 18 бодова. Славица Митровић, одељење 5/1, и Николина Шкорић, одељење 5/2. На нивоу шестог разреда пласман на друго место и освојених 18 бодова имао је ученик Матија Бошковић, одељење 6/1.

Одличан успех постигли су ученици осмог разреда – Милица Бошковић, одељење 8/1 и Софија Ранковић, одељење 8/4, са освојеним првим местом и 18 бодова и Ђорђе Филиповић на другом месту и освојених 17 бодова.

За ученике петог и шестог разреда ово је био највиши ниво такмичења, док ученици осмог разред иду на следећи, последњи ниво, на Републичко такмичење које се одржава у Тршићу, 19. и 20. мај

Свим ученицима честитамо на постигнутим резултатима и желимо да и следеће године понове овако добре резултате.

Честитамо још једном!